Haber & Duyurular

BANKKART BAŞAK TEDARİK ZİNCİRİ FİNANSMAN ÜRÜNÜ HK.

  • 16.12.2020
  • bintso

 Bankkart Başak Tedarik Zinciri finansmanı ürünüyle; topraktan sofraya, denizden masaya, 360 derece yaklaşımıyla üretim ve ticaret zincirinin bütün halkalarını, sektörlerdeki tüm tarafları finansal açıdan destekliyoruz.

 Bu ürünümüzle alıcılar ve satıcılar arasında büyük bir tedarik zinciri kuruyor, üye iş yeri ve kurumsal  kart altyapımız  üzerinden özel fiyatlama  ve vade  avantajı sunuyoruz.

 Alıcı ile satıcı kendi aralarındaki ticareti, kartlı ödeme sistemi üzerinden güvenli bir şekilde yapacak,  bu sayede  iş hacimlerini artırabilecek. Alıcı ve satıcı arasında  oluşabilecek  tahsilat   riski ortadan kalkacak, alıcının ürün ve ham maddeye daha hızlı ulaşması sağlanacak. Alıcı ve satıcı kendi nakit akışlarına uygun ödeme takvimi oluşturabilecek. TOBB ve bağlı 365 oda/borsa ile 61 sektör meclisi üyesi iş yerleri Ziraat Bankasının kurumsal kartı Bankkart Başak ile yapacakları alımlarda 540 güne kadar vade ve finansal avantajlardan yararlanabilecek. Anlaşmalı  mesleki  birlik veya dernek üyesi satıcılar ise özel oranlarla ertesi gün ya da banka garantisiyle blokeli veya taksit vadelerinde tahsilatlarını gerçekleştirme imkanı elde edeceklerdir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

BANKKART BAŞAK TEDARİK ZİNCİRİ FİNANSMAN ÜRÜNÜ HK.
Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017
Whatsapp ile İletişime Geç
Telegram ile İletişime Geç
Bip ile İletişime Geç