Haber & Duyurular

BİNTSO üyelerine Hukuk Danışmanlığı hizmeti verecek

  • 07.12.2018

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (BİNTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ayas, üyelerine hukuk danışmanlığı hizmeti verileceğini duyurdu.

 

BİNTSO’da ilk kez uygulamaya başlanan hukuk danışmanlığı hakkında konuşan Ayas, “Hukuk danışmanlığı hizmetini odamızda vermek üzere Av. Alper Bozali ile sözleşme imzalamış bulunmaktayız.  Bu uygulama kapsamında ticari hayatında hukuksal anlamda sorun yaşayan yada bilgi edinmek isteyen üyelerimiz odaya gelerek Av. Alper Bozali ile bire bir görüşerek sorununu anlatıp, sorular sorarak bilgi alabiliyor ayrıca hukukdanismani@bintso.org.tr e-mail adresinden de sorularını sorabiliyor” dedi.

BİNTO Yönetim Kurulu Başkanı Ayas, akreditasyon süreci kapsamında üyelerine yönelik hukuk danışmanlığı hizmeti vermeye başladıklarını söyledi.

Başkan Ayas yaptığı açıklamada "Odamızın Akreditasyon süreci devam ediyor. Bu süreç içerisinde üyelerimize 5 yıldızlı hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu konuda odamızın hukuk müşaviri Alper Bozali ile istişare yaptık. Kendisi ayın belli günlerinde oda üyelerimize ihtiyaçları olduğu konularda hukuk danışmalığı görevini yürütecek. Tarihleri belirledikten sonra oda üyelerimizden hukuksal olarak danışmak istedikleri bütün danışmanlık hizmetlerini odamızda veya e-mail üzerinden verecektir. Hukuki olarak düşünülebilen bütün konuları kendisine danışabilirler" dedi.

BİNTSO üyelerine Hukuk Danışmanlığı hizmeti verecek
Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017
Whatsapp ile İletişime Geç
Telegram ile İletişime Geç
Bip ile İletişime Geç