Haber & Duyurular

BİNTSO Heyeti TOBB 73. Genel Kurula Katıldı

  • 30.05.2017

BİNTSO Heyeti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da teşrif ettiği TOBB’un 73. Genel Kurulu’na katıldı.

 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Genel Kurul’un açılışında yaptığı konuşmada “Zaman, daha güçlü Türkiye için, dayanışma içinde olma ve geleceğe odaklanma zamanı. Türkiye’nin yarınını, bugününden çok daha güzel yapma zamanı.” ifadesini kullandı.​

 

TOBB Başkanı M. Rİfat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde TOBB ETÜ Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurul’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar, BİNTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ayas, Meclis Başkanı Ahmet Bukan, Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB Delegesi Kenan Aybek ve Genel Sekreter Cemal Yılmaz, TOBB delegeleri, oda borsa temsilcileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

 

Hisarcıklıoğlu burda yaptığı konuşmada, yeni hükümet sistemiyle güçlenen ve hızlanan yönetimde, kararlar daha hızlı alınacağını belirtirken, “Devletteki çarkların hızlanması, bürokrasinin aşılması, özel sektöre olumlu yansıyacak. Böylece Zaman, daha güçlü Türkiye için, dayanışma içinde olma ve geleceğe odaklanma zamanı. Türkiye’nin yarınını, bugününden çok daha güzel yapma zamanı. Yeni hükümet sistemiyle güçlenen ve hızlanan yönetimde, kararlar daha hızlı alınıp uygulanacak. Devletteki çarkların hızlanması, bürokrasinin aşılması, özel sektöre olumlu yansıyacak. Böylece ekonomide yeni bir büyüme modelini ve kalkınma hamlesini hazırlayabileceğiz” dedi.

BİNTSO Heyeti TOBB 73. Genel Kurula Katıldı
BİNTSO Heyeti TOBB 73. Genel Kurula Katıldı
Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017
Whatsapp ile İletişime Geç
Telegram ile İletişime Geç
Bip ile İletişime Geç