Haber & Duyurular


Haber

 

10
BİNGÖL’DE E-BELGE DÖNEMİ BAŞLADI

İş adamlarına büyük kolaylık getiren e-belge sistemi Bingöl’de hayat geçti. Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Mahmut AYAS bugün düzenlenen basın toplantısında bu hizmetle ilgili ayrıntılı bilgi verdi.

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası, Üyelerine kesintisiz hizmet verebilmek amacıyla, Elektronik Belge Dağıtım Sistemi Projesi'ni hizmete açmış bulunuyor. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ayas, uzun süredir TOBB’un üzerinde çalıştığı EBDS projesini üyelerinin artık kullanmaya başlayabileceklerini müjdeledi.

 

[Devamını oku...]

27
BİNGÖL TSO’DA İŞKUR HİZMET NOKTASI KURULDU

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (Bingöl TSO) ile İŞKUR arasında hizmet noktası protokolü imzalandı.

Bingöl TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ayas ve Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Halis Erdoğan arasında “İŞKUR Hizmet Noktası” protokolü imzalandı.

[Devamını oku...]

19
Bingöl’de MEYBEM sınavları başlıyor

 Bingöl’de, TOBB- Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi (MEYBEM) tarafından yapılan tehlikeli ve çok tehlikeli meslekler için zorunlu olan mesleki yeterlilik belgesi sınavları, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle 2-4 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek.

[Devamını oku...]

14
ÜYELERİMİZE OTO KİRALAMALARINDA %25 İNDİRİM

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (Bingöl TSO) 2 Oto kiralama şirketi ile kampanyalı kurumsal oto kiralamalarında %25 indirim protokolü imzalandı.

Bingöl TSO Başkanı Ayas, “İmzaladığımız bu protokol kapsamında üyelerimiz artık daha düşük maliyetlere araç kiralayabilecektir. Odamıza kayıtlı üyelerimizin faaliyet belgelerini ibraz edecekleri taktirde bu protokol çerçevesinde kurumsal oto ve filo kiralamaların da özel indirim ve kampanyalarından yararlanacaklardır. Bu protokol tüm üyelerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

[Devamını oku...]

10
BAŞKAN AYAS POLİS HAFTASINI KUTLADI

 Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Mahmut AYAS 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.

[Devamını oku...]

22
“Cazibe Merkezleri Bilgilendirme Toplantısı”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Cazibe Merkezleri Programı'na ilişkin "Bu bir kampanya, öyle her zaman olabilecek bir şey değildir. Dolayısıyla bunu iyi değerlendirmemiz, iyi kullanmamız lazım." dedi.

[Devamını oku...]

26
CAZİBE MERKEZİ DESTEK BAŞVURULARI BAŞLADI

 Cazibe 23 ilde özel sektöre yönelik olarak geliştirilen Cazibe Merkezleri Programının (CMP) uygulanmasına ilişkin Bakanlar Kurulu Kararı 11/01/2017 Tarih ve 29945 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. 24/01/2016 tarihinde Lansman Töreni düzenlenerek destek programına resmen start verildi.  Kalkınma Bankası  Genel Müdürlüğü 1. Başvuru Çağrı ilanını yayınlamıştır. Cazibe Merkezleri Programı (CMP)  ile ilgili yatırımcılar destek başvurularını   24/01/2017- 27/02/2017  tarihleri arasında  yapabileceklerdir.

[Devamını oku...]

23
Bingöl TSO’dan Şehitler için başsağlığı mesajı

 Fırat Kalkanı Operasyonunda şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayınladı.

[Devamını oku...]

18
Kayseri’deki terör saldırısını kınama

  Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (Bingöl TSO), Kayseri ilimizdeki bombalı terör saldırısını kınadı.

[Devamını oku...]

12
BİNGÖL TSO’DAN ÜYELERİNE NEFES KREDİSİ

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (Bingöl TSO), TOBB-Ziraat Bankası-Denizbank ve Kredi Garanti Fonu işbirliğinde üyelerine nefes kredisi kullandıracak.

[Devamını oku...]

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017