Haber & Duyurular

Yıllık Aidat ve Munzam Aidat Hk

  • 04.06.2024
  • bintso

SAYIN ÜYEMİZ

Yıllık Aidat Munzam Aidat, her yılın HAZİRAN ve EKİM aylarında iki eşit taksitte ödenir. Zamanında ödenmemeleri halinde 6183 sayılı Kanun uyarınca yürürlükte bulunan oranlarda günlük olarak hesaplanarak gecikme zammı tahakkuk ettirilir.

Zamlı veya hükmen ödeme durumunda kalınmaması için açıklanan yasalara göre hareket edilmesini önemle rica ederiz. Bu çerçevede; üyelerimizin kanunda belirtilen süreler içinde yıllık aidat ve munzam aidat 1. Taksit borçlarını Odamız veznesine ya da aşağıdaki banka hesap numaraları verilen banka şubelerine en geç 30 HAZİRAN 2024 günü mesai saati sonuna kadar yatırması gerekmektedir.

5174 sayılı kanunun 77. maddesinde, zamanında ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidat ile kesinleşmiş gecikme zamlarının tahsili hakkındaki Yönetim Kurulu kararlarını ilam hükmünde kabul etmekte ve buna göre icra işlemlerinin yerine getirileceğini belirtmektedir.

Bilgilerinize rica ederiz. Saygılarımızla.

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası

 

NOT: Ödemelerinizi, Odamız veznesine veya aşağıdaki banka hesap numaralarına yapabilirsiniz. Aidatlar ödenirken firmanın unvanı, Oda Sicil No ve ödemenin aidat ile ilgili olduğunun belirtilmesi önemle rica olunur.

Ödemelerinizi Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası;

Halkbank –SanayiŞubesi

TR3600 0120 0182 9000 1010 0034

 

NOT: Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Online Olarak Yapmak İçin, https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

Yıllık Aidat ve Munzam Aidat Hk
Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017
Whatsapp ile İletişime Geç
Telegram ile İletişime Geç
Bip ile İletişime Geç