Haber & Duyurular

Bulgar-Türk İş Forumu Ve İkili Görüşmeler

  • 17.03.2023
  • bintso

Sayın Üyemiz,

Bulgaristan KOBİ Ajansı ve BULTİŞAD (Bulgar-Türk Ticaret ve Sanayi Odası) iş birliğiyle Bulgaristan’ın Burgas şehrinde Uluslararası Kongre Merkezi’nde 23 Mart 2023 tarihinde Bulgar-Türk İş Forumu ve ikili görüşmeler düzenlenecektir.

BİT (bilişim ve iletişim teknolojileri), bulut ve mobil teknolojiler, oyun teknolojileri, fintech, siber güvenlik, dijital sağlık ve teknolojiler, tarım teknolojileri ve dijital tarım, yenilenebilir enerji kaynakları, risk sermayesi, otomotiv yan sanayi, yapı malzemeleri, inşaat ve teknik danışmanlığı sektörlerinin yanı sıra ekonominin tüm sektörlerinde faaliyet yapan yenilikçi ve start-up şirketler etkinliğe katılmaya davet edilmektedir. Forum kapsamında şirketlere önemli avantajlar hakkında bilgi verilmesi, şirketler arasında stratejik iş birliklere yol açılması amaçlanmaktadır.

Türkiye’den katılım sağlayan 40 şirkete stand açma imkanı sağlanacaktır. Stand açmak isteyen şirketlerin, bu hususu katılım linkinde belirtilmeleri gerekecektir.

Not: Katılımcıların https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeho4ok1m23hqN03-l9b2L1oQq2oGBf2lNn9GF4ujECSvRKEg/viewform sayfasındaki ön kayıt formunu 20 Mart 2023 tarihine kadar doldurmaları gerekmektedir.

Tarih: 23 Mart 2023Yer: Bulgaristan, Burgas, Uluslararası Kongre Merkezi, Karadeniz (Çernomorie) Salonu

Saygılarımızla

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017
Whatsapp ile İletişime Geç
Telegram ile İletişime Geç
Bip ile İletişime Geç