Haber & Duyurular

Kadın ve Genç Girişimcilerin Başkanlığı için seçim yapıldı

  • 28.02.2019
  • bintso

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Bingöl Genç Girişimciler Kurulu ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı seçimleri yapıldı.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinden oluşan Bingöl Genç Girişimciler Kurulu ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri için başkanlık seçimleri yapıldı. Seçim sonucuna göre, Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Faysal Açıkbaş, Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı ise Feyza Başak Koç oldu.

Bingöl Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen seçimlerde Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ayas, her iki kurulun koordinatörlüğünü de Odanın yürüttüğünü belirterek, “Sivil toplum kuruluşlarında gönüllük esasına dayalı olarak çalışılmaktadır. Oda olarak hem genç girişimcilerimize hem de kadın girişimcilerimize maddi ve manevi destek vermeye her zaman hazırız. Seçimlerin ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Yapılan konuşma sonrasında Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlık seçimine geçildi. Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı seçimlerine Feyza Başak Koç ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı seçimlerine de Faysal Açıkbaş tek aday olarak girdi. Gizli oy açık tasnif usulü gerçekleştirilen seçimlerde oybirliğiyle Feyza Başak Koç Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı, Faysal Açıkbaş ise Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı oldu.

 

Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Feyza Başak Koç, icra komitesinde yer alan kadın girişimcilere teşekkür ederek, birlik ve beraberlik içinde güzel işlere imza atacaklarını söyledi.

 

Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Faysal Açıkbaş, genç girişimciler olarak Bingöl adına projeler üreteceklerini ifade ederek, ticaret ve sanayi alanında kendini ispatlayan Bingöl için çalışmalar gerçekleştireceklerini söyledi.

 

Başkan Ayas, seçim sürecinde birlik ve beraberliğin ön planda tutulması dolayısıyla Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyelerine teşekkür etti.

Kadın ve Genç Girişimcilerin Başkanlığı için seçim yapıldı
Kadın ve Genç Girişimcilerin Başkanlığı için seçim yapıldı
Kadın ve Genç Girişimcilerin Başkanlığı için seçim yapıldı
Kadın ve Genç Girişimcilerin Başkanlığı için seçim yapıldı
Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017