Haber & Duyurular


04

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Cevdet Yılmaz odamız Meclis toplantı salonunda yapılan toplantıda I. Bingöl Kadın Girişimciliği Kongremize tam destek vereceklerini söyledi.

 

Yapılan toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Cevdet Yılmaz, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Mahmut Ayas, AK Parti İl Başkanı Yılmaz Seven, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Mehmet Ekin ve Orhan Çamuka, Odamız Meclis Başkan Vekili Sait Kolak, BİNTSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Feyza Başak Koç ve Odamız Genel Sekreteri Cemal Yılmaz katıldı. 

 

Odamız Genel Sekreteri Cemal Yılmaz, 25-27 Eylül tarihleri arasında Bingöl Üniversitesi Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan I. Bingöl Kadın Girişimciliği Kongresi hakkında kısa bir sunum yaptı. Sunumda Kongre ile ilgili bilgiler veren Cemal Yılmaz, kongremizin amacı ilimizde Kadın Girişimciliğini önemine değinmektir dedi. 

 

Kongre hakkında fikirlerini belirten Cevdet Yılmaz, bu kongreyi düzenleyen Ticaret ve Sanayi Odamıza ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür etti. 

Okunma Sayısı: 1166
resim
Yazdır  
Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017